Kentsel Dönüşüm

Two cranes working on a building on a construction site in Instanbul.  One crane is in the foreground of the image; the other is in the middle of the image.  There are three completed skyscrapers in the background.  The sun is just below the horizon casting a faint glow on the lower wispy clouds in the sky.

Neden Biz?

 

Türkiye sahip olduğu tektonik, sismik, topografik ve iklimsel yapısı gereği su baskını, sel, çığ, heyelan, yangın ama en önemlisi deprem gibi doğal afetlerle sıklıkla yüz yüze kalmaktadır. Ülkemizin, depremlerde insan kaybı açısından dünyada üçüncü sırada olmasının en büyük nedeni ise çarpık kentleşme, alt yapı yetersizliği, vatandaş ve kuruluşların bilinçsizliğidir.

Türkiye’nin tamamını içine alan, toplumun tüm kesimini etkileyecek Kentsel Dönüşüm süresince; toplumu bilinçlendirmek ve Türkiye’nin kalkınmasında görev almak için göreve hazırız.

Imperium Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. olarak kendi evinizi, binanızı, sitenizi, yapı adanızı, mahallenizi; başka bölgeye kaydırılma korkusu yaşamadan, kendi talebiniz ile ve kentsel dönüşüm kanunu kapsamında; yaşanabilir, depreme dayanıklı, sosyal donatıları, otoparkı, yeşil alanları olan, kaliteli yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

Gayrimenkul ve inşaat konularında tecrübeli, kendini kanıtlamış ve yüksek maliyetli projeleri finanse edebilme gücüne sahip bir firma olarak sizlere çağdaş ve yaşanabilir projeler üretiyoruz.