Our Team

Özhan AKÇALI - Kurucu / Yüksek Mimar

1944 yılında Adana’da doğan Özhan Akçalı, ilk öğrenimine İtalya’da başlamış, orta öğrenimini İstanbul’da Robert Kolej’de ve yüksek öğrenimini ise Ankara’da ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde tamamlamıştır. Mimarlık eğitiminin ardından, yine aynı fakülteden 68 yılında “Kentsel Tasarım” tezi ile yüksek lisansını almıştır.

Mesa Topluluğu’nun eski ana ortaklarından olup o yıllarda grubun çeşitli şirketlerinde, başkan, başkan vekili ve üye olarak görev üstlenmiş olan Akçalı, topluluğun, tasarım ve planlama çalışmalarını yönlendirmiş, turistik, ticari ve sanayi yatırımlarının uygulama çalışmalarına katılmıştır. Yurt içinde ve dışında, pek çok meslek kuruluşu, dernek, sivil toplum örgütü ve yatırım birliklerinin yönetiminde bulunmuş ve bazılarının da başkanlığını üstlenmiş olan Akçalı, halen çevre ve etkileşim konularıyla ilgilenmektedir.

2010 yılında ODTÜ Senatosu tarafından, “ Ülkemiz planlama ve mimarlığına, proje ve tasarım disiplinleri kapsamında yaptığı önemli katkılar, özellikle nitelikli çağdaş konutların ve konut alanlarının tasarım ve yapımında üstlendiği öncü rol, Üniversite – Özel Sektör işbirliğindeki aktif görevleri ve kurumsal olarak yeni neslin eğitimine sağladığı katkılar” gerekçesi ile “Takdir Ödülü”ne layık görülen Akçalı, iyi derecede İngilizce ve Rusça bilmekte, bunların yanı sıra, Almanca ve İtalyanca da konuşmaktadır.

Gülay DÜLGER - Mimari Proje Danışmanı

1964 yılında Ankara’da doğan Gülay Dülger 1982 ‘de TED Ankara Kolejinden ve 1987 ‘de de ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Mesleğine 1987 yılında MNG Targem
Grubunda başlayan Dülger 1989’da MESA Mesken Sanayii A.Ş.’nin Tasarım Grubuna katılmış ve 30 yıla yakın bu sürede pek çok projenin tasarım, detay ve uygulama aşamalarında etkin görevler almıştır.

1995 yılında, bir yıl süreyle ABD’de Wilcox-Kinzler ve Ortakları Proje Grubunda mimar olarak çalışmalarını sürdürmüş, 1996’da tekrar MESA’daki görevine dönmüştür. Tasarım grubunda, önceleri Grup Şefi ardından da Müdür Yardımcısı olarak, MESA’nın yurt içinde ve dışında gerçekleştirdiği pek çok projenin tasarım ve uygulama koordinasyonu aşamalarında yönlendirici görevler üstlenmiştir.

Dülger’in, MESA Tasarım Grubunda hizmet verdiği projeler arasında;

Ankara’da, Koru, Konutkent, Çamyolu Konut Siteleri, TOKİ Prestij Konutları, Park Mozaik Evleri, İstanbul’da, Ataköy, Kemerburgaz Yamaç, Yankı Evleri ile Kartall, Çamlıca, Yeşilyaka gibi konut yerleşmeleri olduğu gibi Bodrum’da Güvercinlik, Mersin Taşucu’nda Pinepark Tatil Köyleri projeleri ile Eskişehir’deki ESPARK AVM gibi ticari projeler de vardır. Aynı şekilde, Grubun yurt dışındaki Irak ve Libya projelerinde de çalışmıştır.

Imperium Gayrimenkul ve İnşaat Anonim Şirketi’ne Mimari Proje Danışmanı olarak vizyon katmaktadır.

Ferda BESLİ Yönetim Kurulu Danışmanı

Kurumsal Finansman, proje finansmanı, kredi ve banka ilişki yönetimi, stratejik pazarlama konularında 30 seneden fazla deneyime sahip olan Besli, Besfin'in kurucusu ve  CEO’sudur.   İş hayatına 1987 yılında Akbank T.A.Ş'de başladı. Bankacılıkta Teftiş Kurulu ve Şube Müdürü, ardından Kurumsal Bankacılıktan Sorumlu Departman Müdürü,  Ticari ve KOBİ  Bankacılığı'ndan Sorumlu Başkan görevlerinde bulunmuştur. 

Besli, 2006 – 2011 yılları arasında  Akbank’ta Ticari Bankacılık, KOBİ, Proje Finansmanı ve Nakit Yönetimi Bölümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmış ve 2011 yılında emekli olmuş ve aynı yıl Besfin’i kurmuştur. Türkiye Sermaye Piyasaları Kurulu Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı ve Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisanslarına sahiptir. ​

İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü Mezunu olan Besli Akbank'ta görev yaptığı süre boyunca dünyanın önde gelen finans kuruluşu Deutsche Bank'ta staj yapmış, satış ve pazarlama konularında çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere katılmıştır. Son olarak London Business School'da “Müşteri Odaklı Pazarlama Stratejisi” eğitimine katılmıştır.​

Avrupa Politika Araştırmaları Merkezi (CEPS) ve Akdeniz Avrupa Enstitüsü (IEMED) tarafından ortaklaşa kurulan üst düzey bir çalışma grubunun üyesi olan Besli, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin (KOBİ'ler) bölgedeki finansmana erişimini artırmak için pratik yolların incelendiği Barselona ve Brüksel'deki toplantılara aktif olarak katılmıştır.​

Türkiye’de TUSİAD (Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği), Amerika’da WFS (Dünya Futuristler Derneği), İngiltere’de İngiliz düşünce kuruluşu Chatham House ve çeşitli sosyal kuruluşlarda üye olarak çalışmıştır.​

Imperium Gayrimenkul ve İnşaat Anonim Şirketi’ne yönetim kurulu danışmanı olarak vizyon katmaktadır. 

M. Nevres BOZATLI Mali Müşavir - Mali Danışman

1980 Kahramanmaraş doğumlu Muhammet Nevres BOZATLI Ortaokul ve lise eğitimini Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde tamamlamıştır. 2002 yılında mali müşavirlik stajını SMMM Hidayet Yıldız’ın ofisinde başlatmıştır. Daha sonra 2004 – 2006 yılları arasında Güncel Group çatısı altında müşavirlik ve denetim alanında çalışmalarına devam etmiştir.

2006 yılından bu yana Ankara Çayyolu’nda faaliyet gösteren ofisinde 20 yıllık deneyimiyle inşaat, enerji, turizm, gayrimenkul, sağlık, hukuk, yazılım, bilişim, mühendislik vb. bir çok sektördeki firmaya bilgi ve birikimlerini aktarmaktadır.

Bir firmanın kuruluşundan başlayarak her aşamasında özellikle ülkemizde her gün yenilenen yasal mevzuat karşısında etkin ve güçlü bir işletme yapısına sahip olması için Kurumlar Vergisi ve Gelir Vergisi, Vergi usul Kanunu, Katma Değer Vergisi, Damga Vergisi, Kambiyo Mevzuatı, Yatırım ve İhracat Teşvik Mevzuatı, Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve İş Kanunu, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu gibi birçok alanda danışmanlık sağlamaktadır.

Emircan DİLBER - Certified Financial Advisor

Emircan DİLBER, who graduated from Ankara University, Faculty of Political Sciences, Department of Finance in 2007, started his career as an Assistant Tax Inspector at the Ministry of Finance Tax Inspectors Board in 2008.

He was appointed as Tax Inspector in 2011, and in the same period, he served as the Chairman of the Tax Inspection Board of the newly established Ministry of Finance until 2013.

He has worked with various titles in Turkey's major industrial enterprises since 2013. He has been working as a Certified Public Accountant since 2024. Emircan DİLBER, who received his lawyer license after graduating from Kırıkkale University Faculty of Law in 2018, also has all CMB Licenses and Independent Audit License.

He speaks English and Russian.

He provides consultancy to Imperium Gayrimenkul ve İnşaat Anonim Şirketi as a Certified Public Accountant.

Gökhan BELGE – Yeminli Mali Müşavir / Hesap Uzmanı

2002 yılında Ankara Atatürk Lisesi’nden, 2007 yılında ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Gökhan Belge, 2008 yılında Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu’nda Hesap Uzman Yardımcısı olarak meslek hayatına başlamıştır.

2011 yılında Hesap Uzmanı olarak atanmış, aynı dönemde yeni kurulan Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı’nda “Büyük Ölçekli Mükellefler ve Organize Vergi Kaçaklığı” gruplarında 2017 yılına kadar görev yapmıştır. Görev süresi boyunca birçok vergi incelemesi ve sektör araştırmalarında bulunan Gökhan Belge, Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatına sahip olmakla beraber tüm SPK Lisanslarına ve Bağımsız Denetim Lisansı’na sahiptir.

Gökhan Belge, Imperium Gayrimenkul ve İnşaat Anonim Şirketi’nde Yeminli Mali Müşavir olarak danışmanlık vermektedir.

Koray BİLİCİ - Yönetim Kurulu Danışmanı

Yeni Nesil Dönüşüm ve İletişim Lideri Koray Bilici, kurucusu ve genel müdürü olduğu BLC Experience A.Ş.’de dönüşüm ve iletişim odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Ulusal ve uluslararası pek çok şirketi, gelişen teknoloji ve iş yapış şekillerine adapte ederek Dijital Darwinizm eksenine oturtan Bilici, yaptığı bu çalışmalarda, organizasyonları her zaman geleceğe hazır halde tutma misyonuyla hareket etmektedir. Bilici, yetkin olduğu performans odaklı dönüşüm ve iletişim çalışmaları konusunda verdiği eğitimlerle de bu önemli kulvarın, ulusal şirketler ve yöneticileri tarafından benimsenmesine katkıda bulunmaktadır. 25 yıllık kariyerinin büyük bölümünde, farklı sektörlerde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası kuruluşların dönüşüm süreçlerinde yöneticilik yapan Bilici, uluslararası medya konusunda da yetkin bir isimdir.

“Geleceğe Işık Tutan Liderler”kitabının yazarıdır. “Türkiye’nin Liderleri Koray Bilici’ye Anlatıyor” podcast serisi ile de iş dünyasının liderleri ile biraraya gelmektedir.

YANINDAYIZ Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Gönüllüleri Derneği Başkan Yardımcısıdır. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Koray Bilici, evli ve iki çocuk babasıdır.

 Imperium Gayrimenkul ve İnşaat Anonim Şirketi’ne Yönetim Kurulu Danışmanı olarak vizyon katmaktadır.

Av. Tahsin Arda AKÇALI - Yönetim Kurulu Başkanı

1983 Yılında Ankara’da doğan Tahsin Arda Akçalı, ilk, orta ve lise öğrenimini ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Kolejinde tamamladıktan sonra sırasıyla;

Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nden, Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü’nden ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

2006 yılında Mesa Şirketler Topluluğu bünyesinde çalışmaya başlayan Akçalı, bu dönemde;

Tema World İcra Kurulu Üyeliği,

Mesa Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve

Mesa Mesken Sanayii A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

İstanbul barosuna kayıtlı olan Avukat Tahsin Arda Akçalı bir yandan da GVY Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği ve Capitol Alışveriş Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

İbrahim DOĞAN - Yönetim Kurulu üyesi / İnşaat Mühendisi

1972 doğumlu İbrahim DOĞAN,

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1996 yılında mezun olmuştur.

Sırasıyla, Kutlutaş Dillingham JV,Burç ENKA JV, EPDK ve Mesa Mesken Sanayii A.Ş. firmalarının altyapı ve üstyapı projelerinde görev almıştır.

Mesa Mesken Sanayii A.Ş.’de görev aldığı süre zarfında Bahçeşehir Projesi, Yoncaevler Konut Projesi, Toki Prestij Evleri Projesi, İŞ GYO Çınarlıbahçe Konutları ve Kentpark AVM Projesi gibi birçok prestijli projede görev almıştır.

2018 yılında proje koordinatörü olarak Imperium Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. bünyesine katılmıştır.
 

Seydi KELEŞ - Yönetim Kurulu Üyesi

1966 yılında Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde dünyaya gelen Seydi Keleş, ilk ve orta öğretimini Kelkit'de, liseyi ise İstanbul'da tamamlayarak ticarete ve siyasete atılmıştır. 1988 yılında 3M KELEŞ İNŞAAT'ı kurmuş ve yönetim kurulu başkanlığını yapmıştır.

1999 yılında ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliğine seçilerek sırasıyla meclis grup başkan vekilliği, bütçe komisyon üyeliği, denetim kurulu başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

2008 yılında Mesa Mesken Sanayii A.Ş.'de iş geliştirme uzmanlığı ve proje danışmanlığı görevlerinde bulunmuştur.

2018 yılından itibaren Imperium Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. bünyesinde danışman ve iş geliştirme uzmanı olarak görev yapmıştır.

Halen yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir.

Birol KOÇAK -  İdari İşler Amiri

1969 İstanbul Nişantaşı doğumlu Birol KOÇAK, ilk öğretimini Sait Çiftçi Okulunda, orta öğretimini Ortaköy Gaziosmanpaşa Okulunda, lise eğitimini ise Suadiye Okulunda tamamlamıştır.

1992-1995 yılları arasında kozmetik,1995-2002 yıları arasında inşaat, 2002-2005 yılları arasında otomotiv, ithalat ve servis gibi sektörlerin kuruculuğunu ve işletmesini yapmıştır.

2005 yılından sonra çeşitli semtlerde emlak sektöründe al-yap-sat işleri yapmıştır.

2018 yılında İdari İşler Amiri olarak Imperium Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. bünyesine katılmıştır

Özer AKAY - İnşaat Yüksek Mühendisi / Proje Müdürü

1980 yılında Mersin’in Silifke ilçesinde dünyaya gelen Özer AKAY, Isparta Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 2004 yılında mezun olmuştur.

Marmara Üniversitesinde Mühendislik Yönetimi alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Okan Üniversitesinde İş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim almış sonrasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan A sınıfı İş güvenliği uzmanı sertifikası almaya hak kazanmıştır.

İş hayatında sırasıyla, Kayalar İnşaat, Koçoğlu İnşaat, Koray Yapı, Mesa Mesken Sanayii A.Ş. ve KİPTAŞ firmalarının altyapı ve üstyapı projelerinde görev almıştır.

Mesa Mesken Sanayii A.Ş.’de görev aldığı süre zarfında Mesa Kartall Projesi, Mesa Sahill Projesi, Mesa Marmara Projesi, Mesa Sahil 223 ve Mesa Sahil 224 Projeleri gibi birçok prestijli projede görev almıştır. Kartal sahil projelerinin tamamlanmasından sonra Proje Müdürü olarak önce Mesa Koz Projesi daha sonra da 2500 adet konut , ticari birim ve eğitim kompleksinde oluşan Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te yapımı tamamlanan Olmazor Business Center Projesinde görev almıştır.

Yurt dışı dönüşü 2020 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ’ta Şantiyeler Müdürü olarak görev almış, bu süre zarfında Kiptaş Fikirtepe Projesi, Kiptaş İzmit Çınar Evler, Kiptaş Meydan Evler, Kiptaş Aydınlık Evler , We Haliç, Bayrampaşa Kentsel Dönüşüm projeleri gibi pek çok projede yer almıştır.

Imperium Reliance Adi Ortaklığı’nın Orman İstanbul Proje Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Muhammed Çağrı ÇALIKOĞLU - Müdür Yardımcısı / İç mimar

1995 İstanbul doğumlu Muhammed Çağrı ÇALIKOĞLU ilk ve orta öğretimini Yaşar Doğu Okulunda, Lise eğitimini ise Özel Nilgün DOĞAY Kolejinde tamamlamıştır.

Lisans Eğitimini T.C. Haliç Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde Yüksek Onur belgesi ile tamamlamıştır.

2017-2018 yılları arasında four points by Sheraton Kâğıthane Otel projesinde İnce İşler Şefi olarak görev almıştır.

2019 yılında İç Mimar Olarak IMPERIUM Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. bünyesine katılmıştır.

Deniz DURANAY - Teknik Ofis Mimarı

1989 yılında İstanbul Kadıköy'de doğan Deniz DURANAY, ilk ve orta öğretimini Galatasaray İlkokulu'nda, lise eğitimini Galatasaray Lisesi'nde tamamlamıştır.

İlk lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi İktisat Bölümünde, ikinci lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde gerçekleştirmiştir.

Hasan Ayberk BAZU - İnşaat Mühendisi

1998 yılında İstanbul Küçükçekmece’de doğan Hasan Ayberk BAZU, ilk ve orta öğretimini Bahçeşehir Süleyman DEMİREL ilköğretim okulunda, Lise eğitimini ise Nazmi Arıkan Temel Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini İstanbul Rumeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde tamamlamıştır.

2020 yılında stajyer olarak, 2021 yılında ise İnşaat Mühendisi olarak Imperium Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. bünyesine katılmıştır.

Derya ÖZBIDAK – İş Güvenliği Uzmanı

Derya Özbıdak, Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü'nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 1.Bölge Müdürlüğü; Bölge Müdürlük, Sosyal Tesis, Misafirhane ve Güvenlik Binaları İnşaatı ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Lojmanları tadilat projesinde İdari işler sorumlusu olarak çalışmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan C sınıfı İş güvenliği uzmanı sertifikası almaya hak kazandıktan sonra çalışma hayatına 2016 yılından itibaren iş güvenliği uzmanı olarak devam etmiştir. 2 yıl boyunca konut ve ticari kule inşaat projelerinde iş güvenliği uzmanı olarak çalışmıştır.

2018 yılında iş güvenliği uzmanı olarak İmperium Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. bünyesine katılmıştır.

Tülin & Lütfiye TURGUT - Satış ve Pazarlama

Tülin Turgut 02.03.1985 yılında Ankara’da doğdu. İlk yıllarını Adana ve Mersin’de geçirdi. Eğitimini 2006-2010 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Bölümünde tamamladı. Tülin Turgut Proje Pazarlama Danışmanlık Mimarlık Yatırım A.Ş’nin (TT Proje Pazarlama) kurucu ortağı olan Tülin Turgut, 10 yılı aşkın sektör deneyimi ile satış ofisi kurulumundan yönetimine her aşamada yer alıp satış&pazarlama alanında profesyonel ekibi ile Imperium İnşaat’a danışmanlık vermektedir.

Lütfiye Turgut, 31.05.1990 yılında Adana’da dünyaya geldi. Adana ve Mersin yıllarından sonra, eğitim hayatını Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği ardından Beykent Üniversitesi İç Mimarlık bölümünde tamamladı. 5 yıl süresince kurumsal markalarada yönetcilik ve eğitmenlik pozisyonlarında görev aldı. Gayrimenkul sektöründe,satış ofisi alanında 6 yılı aşkın deneyimi sonrasında TT Proje ortağı ve satış direktörü olarak iş hayatına devam etmektedir.

Burak KILINÇ - Reklam ve İletişim Yöneticisi

1982 İzmir doğumlu Burak KILINÇ, 2009 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği Bölümü’nden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır.

Üniversite hayatı boyunca inşaat sektöründe yer alan aile firmasında çalışmaya devam etmiş, 2010 yılında, aile şirketinden ayrılarak reklam ve iletişim sektöründe faaliyet gösteren Kanyon Interactive reklam ajansının kurucu ortaklarından biri olmuştur.

2018 yılında ortaklığına son vererek Marker Network Reklam Ajansı’nı kurmuştur. Ulusal ve uluslararası bazda faaliyet gösteren farklı sektörlerden firmalara, marka iletişimi, reklam, yazılım ve dijital pazarlama konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

TÜGİAD ve Dijital Reklamcılar Derneği üyesidir.

Imperium Gayrimenkul ve İnşaat Anonim Şirketi’ne, kuruluşundan itibaren marka iletişimi, reklam ve dijital pazarlama konularında hizmet vermektedir.

Serdar GÜLDAL - İdari ve Mali İşler Destek Personeli

1997 yılında İstanbul doğumlu Serdar GÜLDAL ilk ve orta öğretimini Uğur Erkey İlköğretim Okulunda, Lise eğitimini ise Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde tamamlamıştır.

2019 yılında Bahçeköy Orman İşletme Müdürlüğünde Sosyal Çalışma Programında stajyer olarak görev almıştır. 2021 yılında Beykoz Belediyesinde Kamuoyu Araştırmacısı olarak görev almıştır.

2022 Yılında IMPERIUM Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. bünyesine İdari İşler Destek Personeli olarak katılmıştır.

Elif Nur COŞKUN - Bina Yönetimi Sorumlusu

1996 Yılında İstanbul’da doğan Elif Nur Coşkun, ilk ve ortaöğretimini Metehan İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra, İstanbul Vali Hayri Kozakçıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. 

Lise stajını Brightstar Telekomünikasyon ve Dağıtım Ltd.Şti’de muhasebe bölümünde yapmıştır. 

Çalışma hayatına 2018 yılında başlamıştır. 

2023 yılında Imperium Reliance Adi Ortaklığı Orman İstanbul Projesi’nde şantiye muhasebesinde görev almıştır.

2024 yılında Bina Yönetimi Sorumlusu olarak Imperium Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. bünyesine katılmıştır.

Orhan SÖNMEZIŞIK - No1 Residence / Genel Bakım, Kontrol ve Temizlik Sorumlusu

1990 İstanbul Beykoz doğumlu Orhan Sönmezışık ilk ve orta öğretimini 4 Murat Okulunda, Lise eğitimini ise Kastamaonu Çatalzeytin Lisesinde tamamlamıştır.

2014 ve 2021 yılları arasında Mesa Çengelköy Sitesinde Sosyal Tesis Sorumlusu ve Havuz Görevlisi olarak görev almıştır.

2021 yılında Imperium Gayrimenkul İnşaat A.Ş. projesi olan Imperium No1 Residence bünyesindeki ekibe katılmıştır.

Naime YÜKSEL - Aşçı

1965 yılında Sivas doğumlu olan Naime Yüksel, ilk ve orta öğretimini Sivas Suşehri Bostancık  İlkokulu’nda tamamlamıştır.

2008 yılından 2016 yılına kadar farklı kurumlarda aşçı olarak görev almıştır. 2022 yılından itibaren aşçı olarak, Imperium Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. bünyesine katılmıştır.

Naime Yüksel, her gün hazırladığı leziz yemekler ve ikramlarla bizleri mutlu etmekte ve enerjimize enerji katmaktadır.