Kentsel Dönüşüm

Türkiye sahip olduğu tektonik, sismik, topografik ve iklimsel yapısı gereği su baskını, sel, çığ, heyelan, yangın ama en önemlisi deprem gibi doğal afetlerle sıklıkla yüz yüze kalmaktadır. Ülkemizin, depremlerde insan kaybı açısından dünyada üçüncü sırada olmasının en büyük nedeni ise çarpık kentleşme, alt yapı yetersizliği, vatandaş ve kuruluşların bilinçsizliğidir.

Türkiye’nin tamamını içine alan, toplumun tüm kesimini etkileyecek Kentsel Dönüşüm süresince; toplumu bilinçlendirmek ve Türkiye’nin kalkınmasında görev almak için göreve hazırız.

Imperium Gayrimenkul ve İnşaat A.Ş. olarak kendi evinizi, binanızı, sitenizi, yapı adanızı, mahallenizi; başka bölgeye kaydırılma korkusu yaşamadan, kendi talebiniz ile ve kentsel dönüşüm kanunu kapsamında; yaşanabilir, depreme dayanıklı, sosyal donatıları, otoparkı, yeşil alanları olan, kaliteli yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

Gayrimenkul ve inşaat konularında tecrübeli, kendini kanıtlamış ve yüksek maliyetli projeleri finanse edebilme gücüne sahip bir firma olarak sizlere çağdaş ve yaşanabilir projeler üretiyoruz.

Siz de şimdi aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin, kentsel dönüşümde güvenilir olanı seçin!